Неділя, 05.05.2024, 06:40
Приветствую Вас Гість | Регистрация | Вход

Всеукраїнська студентська інтернет-конференція

Меню сайта
Форма входу
Друзі сайту
Статистика

Мені цікаве питання.. - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Матеріали конференції 21-22.05.2009 » Стратегії економічного розвитку підприємств в умовах глобалізації » Мені цікаве питання..
Мені цікаве питання..
LolliiPOPДата: Середа, 03.04.2024, 12:00 | Повідомлення # 1
Учасник конференції
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені цікаве питання про страхування авто, для чого його вигадали? Чи потрібно його взагалі мати?
 
CharlittoДата: Середа, 03.04.2024, 21:20 | Повідомлення # 2
Учасник конференції
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата LolliiPOP ()
Мені цікаве питання про страхування авто, для чого його вигадали? Чи потрібно його взагалі мати?


Страхування автоцивільної відповідальності вигадали для того, щоб захистити учасників дорожнього руху від фінансових ризиків у разі ДТП. Воно допомагає компенсувати збитки потерпілій стороні, якщо ви стали винуватцем аварії. Без автоцивілки керування авто в Україні є незаконним, прочитайте статтю щоб краще розуміти. Її наявність - обов'язкова умова для всіх водіїв. Адже потенційні збитки у випадку серйозного інциденту на дорозі можуть сягати сотень тисяч гривень. Тож автоцивілка стає своєрідним фінансовим захистом як для вас, так і для інших учасників руху. Це перевірений роками та країнами спосіб уникнути непередбачуваних колосальних трат через чиюсь помилку за кермом.


Про автоцівілку https://www.056.ua/news....o-znati
 
Форум » Матеріали конференції 21-22.05.2009 » Стратегії економічного розвитку підприємств в умовах глобалізації » Мені цікаве питання..
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: